Inwestycje – Reja 63A

Reja 63A

Inwestycja mieszkaniowa Międzyzakładowej Spółdzielni Mieszkaniowej powstała na przełomie 2016 i 2017 roku.
To nowa jakość w spółdzielczości.

Nowa jakość w spółdzielczości

Budynek wielorodzinny o podwyższonym standardzie przy ul. Mikołaja Reja 63A to udana próba ukazania nowoczesnego oblicza spółdzielni mieszkaniowej. Obiekt został oddany do użytku latem 2017 roku.

W czterokondygnacyjnym budynku znajdują się 43 mieszkania o powierzchni od 32 do 73 metrów kwadratowych. Mieszkania od strony południowej i zachodniej mają przestronne balkony z balustradami ze stali nierdzewnej i mlecznymi przeszkleniami. Wszystkie lokale zostały wyposażone w programator temperatury i trójszybową stolarkę okienną. Mieszkańcy najniższej kondygnacji mają do własnej dyspozycji ogródki.

W kondygnacji podziemnej zaplanowano garaż podziemny dla mieszkańców, komórki lokatorskie oraz pomieszczenie wspólne na jednoślady.

Bez barier dla osób niepełnosprawnych

Projekt budynku zakładał maksymalne ułatwienie kontaktów sąsiedzkich. Winda i przestronne korytarze dostosowane są do wymogów osób niepełnosprawnych. Dzięki temu można przejść przez cały budynek nie natrafiwszy na choćby jeden stopień.

Zaprojektowano również przestrzenie wspólne, jedną z nich jest ogólnie dostępny dla mieszkańców zewnętrzny dziedziniec. Obok zaplanowano plac zabaw, zieleń rekreacyjną i miejsca parkingowe.

Budynek cechuje nowoczesny wygląd. Elewacje obiektu utrzymane są w stonowanej kolorystyce, przełamane wstawkami z pomarańczowych desek włókno-cementowych podkreślających geometrię budynku. Na jednej z elewacji widnieje mural z wizerunkiem patrona ulicy czyli Mikołaja Reja. Bryle budynku dodają dynamiki ciągnące się przez całą długość jasne linie balkonowe z przeszklonymi balustradami.

Atuty inwestycji

  • Nowoczesna architektura
  • Przemyślane układy mieszkań
  • Przestronne balkony

  • Dobra komunikacja z centrum miasta
  • Bliskość terenów zielonych oraz rzeki
  • Szeroka dostępność placówek edukacyjnych
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/msm/public_html/wp-includes/functions.php on line 3743